Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse av vår webbplats. Om du fortsätter innebär det att du accepterar att cookies används.

Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på Industriarbetsgivarna.

Per Hidesten.JPG

Susanne Abbefalk Arbetsrättsjurist, förhandlare
Arbete: 08-762 67 79
Email: susanne.abbefalk@industriarbetsgivarna.se

Cecilia Andersson Expert, rådgivare arbetsmiljö
Mobil: 070-362 67 77
Arbete: 08-762 67 19
Email: cecilia.andersson@industriarbetsgivarna.se

Cecilia Andersson.jpg

Anders Canemyr Chef industrisamverkan och int. arbetsgivarfrågor
Mobil: 070-640 72 27
Arbete: 08-762 67 52
Email: anders.canemyr@industriarbetsgivarna.se

Anderswebben.png

Åsa Dahlfors Expert, rådgivare arbetsmiljö
Mobil: 070-585 53 63
Arbete: 08-762 67 20
Email: asa.dahlfors@industriarbetsgivarna.se

Åsa Dahlfors3.jpg

Andreas Edenman Chefsjurist
Mobil: 070-542 60 60
Arbete: 08-762 67 26
Email: andreas.edenman@industriarbetsgivarna.se

Andreas Edenman_2017a.jpg

Fredrik Gunnarsson Ansvarig Kompetensförsörjning
Mobil: 072-744 67 31
Arbete: 08-762 67 31
Email: fredrik.gunnarsson@industriarbetsgivarna.se

Fredrik Gunnarsson.JPG

Kerstin Hallsten Chefekonom
Mobil: 070-267 70 25
Arbete: 08-762 67 67
Email: kerstin.hallsten@industriarbetsgivarna.se

Kerstinwebb.jpg

Jesper Hedin Utredare Kompetensförsörjning
Mobil: 076-810 67 41
Arbete: 08-762 67 41
Email: jesper.hedin@industriarbetsgivarna.se

Jesper Hedin.jpg

Karin Johansson Administrativ chef
Mobil: 072-520 43 72
Arbete: 08-762 67 16
Email: karin.johansson@industriarbetsgivarna.se

Karin Johansson.JPG

Peter Kancans Arbetsrättsjurist, förhandlare
Mobil: 070-245 10 55
Arbete: 08-762 67 74
Email: peter.kancans@industriarbetsgivarna.se

Peter Kancans .JPG

Kristina Karmestedt Estman Biträdande förhandlingschef
Mobil: 070-524 67 81
Arbete: 08-762 67 81
Email: kristina.karmestedt-estman@industriarbetsgivarna.se

Kristina Karmestedt Estman 2017_2.jpg

Lovisa Levin Process- och arbetsrättsjurist
Mobil: 072-247 57 40
Arbete: 08-762 67 56
Email: lovisa.levin@industriarbetsgivarna.se

LovisaL1.jpg

Cathrin Lindell Ansvarig kurs- och mötesverksamhet, medlemsservice
Mobil: 076-819 67 27
Arbete: 08-762 67 27
Email: cathrin.lindell@industriarbetsgivarna.se

Cathrin Lindell5.jpg

Viktoria Lundqvist Arbetsrättsjurist, förhandlare
Mobil: 070-341 77 36
Arbete: 08-762 72 22
Email: viktoria.lundqvist@industriarbetsgivarna.se

Viktoria Lundqvist_exp.jpg

Marina Lähteenmaa Kommunikationschef
Mobil: 072-247 50 33
Arbete: 08-762 67 57
Email: marina.lahteenmaa@industriarbetsgivarna.se

MARINAL.jpg

Annelie Magnusson Redovisningsansvarig, vd-assistent
Mobil: 070-275 42 52
Arbete: 08-762 67 28
Email: annelie.magnusson@industriarbetsgivarna.se

Annelie Magnusson.JPG

Sarah Mårtensson Rådgivare, förhandlare
Mobil: 070-351 80 49
Arbete: 08-762 67 37
Email: sarah.martensson@industriarbetsgivarna.se

Sarah Mårtensson.jpg

Gunnar Norbäck Rådgivare, förhandlare
Mobil: +46703345734
Arbete: 08-762 72 16
Email: gunnar.norback@industriarbetsgivarna.se

Gunnar Norbäck .JPG

Sofia Stensson Administration, medlemsservice
Arbete: 08-762 67 18
Email: sofia.stensson@industriarbetsgivarna.se

sofia stensson2.jpg

Per-Olof Storsten Rådgivare, förhandlare
Mobil: 070-529 67 23
Arbete: 08-762 67 23
Email: per-olof.storsten@industriarbetsgivarna.se

Per-Olof Storsten.jpg

Moon-Hee Tjeder Arbetsrättsjurist, förhandlare
Mobil: 070-351 85 05
Arbete: 08-762 67 34
Email: moon-hee.tjeder@industriarbetsgivarna.se

moonhee.jpg

Per Widolf Förhandlingschef
Mobil: 070-552 67 24
Arbete: 08-762 67 24
Email: per.widolf@industriarbetsgivarna.se

Per Widolf_ljusare.jpg