Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som arbetar på Industriarbetsgivarna.

_HFA4791_web.jpg

Gustaf Anderson Kommunikatör
Mobil: 073-092 28 90
Arbete: 08-762 67 21
Email: gustaf.anderson@industriarbetsgivarna.se

_HFA3877_web.jpg

Karin Bennbom Expert, rådgivare arbetsmiljö
Mobil: 070-415 35 13
Arbete: 08-762 67 19
Email: karin.bennbom@industriarbetsgivarna.se

_HFA9648_web.jpg

Åsa Dahlfors Expert, rådgivare arbetsmiljö
Mobil: 070-585 53 63
Arbete: 08-762 67 20
Email: asa.dahlfors@industriarbetsgivarna.se

_HFA0868_web.jpg

Camilla Garfvé Rådgivare, förhandlare
Mobil: 072-204 09 86
Arbete: 08-762 67 23
Email: camilla.garfve@industriarbetsgivarna.se

_HFB2290_544x640px.jpg

Fredrik Gunnarsson Ansvarig Kompetensförsörjning
Mobil: 072-744 67 31
Arbete: 08-762 67 31
Email: fredrik.gunnarsson@industriarbetsgivarna.se

_HFA1108_web.jpg

Kerstin Hallsten Chefekonom
Mobil: 070-267 70 25
Arbete: 08-762 67 67
Email: kerstin.hallsten@industriarbetsgivarna.se

_HFA1201_web.jpg

Jesper Hedin Utredare Kompetensförsörjning
Mobil: 076-810 67 41
Arbete: 08-762 67 41
Email: jesper.hedin@industriarbetsgivarna.se

_HFA1047_web.jpg

Karin Johansson Administrativ chef
Mobil: 072-520 43 72
Arbete: 08-762 67 16
Email: karin.johansson@industriarbetsgivarna.se

_HFA1034_web.jpg

Kristina Karmestedt Estman Biträdande förhandlingschef
Mobil: 070-524 67 81
Arbete: 08-762 67 81
Email: kristina.karmestedt-estman@industriarbetsgivarna.se

_HFA3997_web.jpg

Lovisa Levin Process- och arbetsrättsjurist
Mobil: 072-247 57 40
Arbete: 08-762 67 56
Email: lovisa.levin@industriarbetsgivarna.se

_HFA1303_web.jpg

Cathrin Lindell Ansvarig kurs- och mötesverksamhet, medlemsservice
Mobil: 076-819 67 27
Arbete: 08-762 67 27
Email: cathrin.lindell@industriarbetsgivarna.se

_HFA1016_web.jpg

Viktoria Lundqvist Arbetsrättsjurist, förhandlare
Mobil: 070-341 77 36
Arbete: 08-762 72 22
Email: viktoria.lundqvist@industriarbetsgivarna.se

_HFA0939_web.jpg

Marina Lähteenmaa Kommunikationschef
Mobil: 072-247 50 33
Arbete: 08-762 67 57
Email: marina.lahteenmaa@industriarbetsgivarna.se

_HFA3769_web.jpg

Annelie Magnusson Redovisningsansvarig, vd-assistent
Mobil: 070-275 42 52
Arbete: 08-762 67 28
Email: annelie.magnusson@industriarbetsgivarna.se

_HFA0910_web.jpg

Sarah Mårtensson Rådgivare, förhandlare
Mobil: 070-351 80 49
Arbete: 08-762 67 37
Email: sarah.martensson@industriarbetsgivarna.se

_HFA1139_web.jpg

Christian Rimmerfeldt Arbetsrättsjurist, förhandlare
Mobil: 070-642 69 19
Arbete: 08-762 67 79
Email: christian.rimmerfeldt@industriarbetsgivarna.se

_HFA9680_web.jpg

Karolina Sjöberg Chefsjurist
Mobil: 070-345 69 71
Arbete: 08-762 67 66
Email: karolina.sjoberg@industriarbetsgivarna.se

_HFB1625_web.jpg

Charlotta Steinwall Arbetsrättsjurist, förhandlare
Mobil: 072-218 81 23
Arbete: 08-762 67 83
Email: charlotta.steinwall@industriarbetsgivarna.se

_HFA6014_544x640.jpg

Sofia Stensson Samordningsansv. förhandlingsenh. & medlemsservice
Arbete: 08-762 67 18
Email: sofia.stensson@industriarbetsgivarna.se

_HFA3825.jpg

Moon-Hee Tjeder Arbetsrättsjurist, förhandlare
Arbete: 08-762 67 34
Email: moon-hee.tjeder@industriarbetsgivarna.se

_HFA3853_web.jpg

Per Widolf Förhandlingschef
Mobil: 070-552 67 24
Arbete: 08-762 67 24
Email: per.widolf@industriarbetsgivarna.se

_HFA1308_web.jpg